Politie en douane houden grote verkeerscontrole op A1 bij Apeldoorn

22 sep , 23:18 • 112
poltie
©Canva/Maximaal Sales
Politie en douane hebben dinsdag een grootschalige verkeerscontrole gehouden op de A1 tussen Apeldoorn en Deventer. De controle vond in beide richtingen plaats. Voertuigen en bestuurders werden van de snelweg gehaald en gecontroleerd. Dat zorgde voor vertraging voor het verkeer in de omgeving van Apeldoorn.

Drone boven de controlelocatie

Bij de actie werkten politie en douane samen. Boven het parkeerterrein waar de voertuigen werden gecontroleerd, hing een drone. Die gaf de diensten overzicht over de controlelocatie en het verkeer dat daar werd binnengeleid.
Bij dit soort gezamenlijke controles kijken de diensten vaak naar meerdere zaken tegelijk, zoals de papieren van bestuurder en voertuig, de technische staat van de auto en de lading. Op welke punten deze keer precies werd gecontroleerd, is niet bekendgemaakt.

Vertraging op de A1

Automobilisten die de A1 rond Apeldoorn namen, moesten rekening houden met extra reistijd. Door het binnenleiden van voertuigen reed het verkeer langzamer rond de controlelocatie. Weggebruikers konden de actuele verkeerssituatie volgen via de gebruikelijke verkeersinformatiediensten.

Resultaten nog niet bekend

Over de uitkomst van de controle, zoals het aantal gecontroleerde voertuigen, bekeuringen of eventuele aanhoudingen, zijn nog geen details naar buiten gebracht. Politie en douane houden vaker dit soort grote controles op doorgaande wegen in Oost-Nederland.

Veelgestelde vragen

Waar was de verkeerscontrole?
Op de A1 tussen Apeldoorn en Deventer, in beide richtingen.
Welke diensten deden mee?
De politie en de douane, met ondersteuning van een drone.
Zijn er resultaten bekend?
Nee, over de resultaten is nog niets bekendgemaakt.

Meer nieuws

Voor meer nieuws kunt u Apeldoorn Nieuws toevoegen op uw social media kanalen. Ook kunt u lid worden van onze nieuwsbrief. En kunt u ons via push-meldingen op uw beeldscherm krijgen. Ook voor regionaal nieuws kunt u terecht bij de buren. Harderwijk Nieuws en Nunspeet Nieuws en Ermelo Nieuws. Adverteren kan natuurlijk ook! Adverteren op nieuwspagina op Facebook met meer dan 8500 volgers? Mail dan naar [email protected] of bel naar 06–36454332. Heb je nieuws? Mail dan naar [email protected]. Je kunt de redactie bereiken via deze mail of bel naar 06-42022831.
loading

Loading articles...

Loading