Restprogramma lokale amateurclubs

Voetballers zetten slotoffensief in

  • Zaterdagamateurs Hoofdklasse C
Restprogramma CSV Apeldoorn:
15.03 CSV Apeldoorn – Drachtster Boys
22.03 SVZW – CSV Apeldoorn
05.04 CSV Apeldoorn – DETO Twenterand
12.04 SC Genemuiden – CSV Apeldoorn
19.04 CSV Apeldoorn – Staphorst
03.05 CSV Apeldoorn – VVOG
10.05 WHC – CSV Apeldoorn
Derde klasse B
Restprogramma Sportclub Teuge:
15.03 Sportclub Teuge – Hulshorst
22.03 ’t Harde – Sportclub Teuge
29.03 Sportclub Teuge – Hatto Heim
05.04 Sportclub Teuge – Oene
12.04 DSV ’61 – Sportclub Teuge
19.04 SEH – Sportclub Teuge
03.05 Sportclub Teuge – VSCO ‘61
10.05 Hatto Heim – Sportclub Teuge
Vierde klasse B
Restprogramma AGOVV en Prins Bernhard:
15.03 AGOVV – Kesteren
22.03 Vierhouten ’82 – AGOVV
Ede/Victoria – Prins Bernhard
29.03 Prins Bernhard – Barneveld 
05.04 AGOVV – Harskamp
Prins Bernhard – EMM Randwijk
12.04 Veluwse Boys – AGOVV
Kesteren – Prins Bernhard
19.04 AGOVV – Wodanseck
Prins Bernhard – Vierhouten ‘82
03.05 Barneveld – AGOVV
Harskamp – Prins Bernhard
Zondagamateurs
Tweede klasse I
Restprogramma Apeldoornse clubs:
16.03 Columbia – Rood Wit
Robur et Velocitas – Jonge Kracht
DVC ’26 – Beekbergen
Woezik – WSV
23.03 Quick 1888 – Robur et Velocitas
Jonge Kracht – Columbia
WSV – DVC ‘26
Beekbergen – SDOUC
30.03 Robur et Velocitas – Leones
06.04 Columbia – Quick 1888
Robur et Velocitas – Beekbergen
SDOUC – WSV
13.04 WSV – Robur et Velocitas
Beekbergen – Columbia
27.04 WAVV – Beekbergen
Columbia – WSV
Robur et Velocitas – Trekvogels
04.05 Woezik – Robur et Velocitas
Trekvogels – Columbia
WSV – WAVV
Beekbergen – Concordia W
11.05 Rood Wit – Beekbergen
Concordia W – WSV
Columbia – Woezik
Robur et Velocitas – DVC ‘26
Derde klasse B
Restprogramma Albatross:
16.03 Epe – Albatross
06.04 Markelo – Albatross
13.04 Albatross – Colmschate ‘33
27.04 Eerbeekse Boys – Albatross
04.05 Albatross – Vaassen
11.05 Heerde – Albatross
Vierde klasse G:
Restprogramma Apeldoornse clubs:
16.03 Sportclub Brummen – Loenermark
TKA – Activia
Warnsveldse Boys – Apeldoornse Boys
Victoria Boys – FC Zutphen 
SV Twello – Groen Wit ‘62
Alexandria – ZVV ‘56
23.03 Groen Wit ’62 – Victoria Boys
Apeldoornse Boys – TKA
Loenermark – Alexandria
ZVV ’56 – SV Twello
06.04 Activia – Apeldoornse Boys
TKA – FC Zutphen
Warnsveldse Boys – Groen Wit ‘62
Victoria Boys – ZVV ‘56
SV Twello – Loenermark
Alexandria – KCVO
13.04 Groen Wit ’62 – TKA
Apeldoornse Boys – Be Quick Z
Sportclub Brummen – Alexandria
Loenermark – Victoria Boys
ZVV ’56 – Warnsveldse Boys
27.04 TKA – ZVV’56
Warnsveldse Boys – Loenermark
Victoria Boys – KCVO
Be Quick Z – Alexandria
Apeldoornse Boys – FC Zutphen
Activia – Groen Wit ‘62
04.05 Groen Wit ’62 – Apeldoornse Boys
Alexandria – SV Twello
Sportclub Brummen – Victoria Boys
Loenermark – TKA
ZVV ’56 – Activia
11.05 FC Zutphen – Groen Wit ‘62
Apeldoornse Boys – ZVV ‘56
Activia – Loenermark 
TKA – KCVO 
Victoria Boys – Alexandria
Vijfde klasse H
Restprogramma Apeldoornse clubs:
16.03 Sportclub Klarenbeek – Edesche Boys
Beatrix – Wilp
WWNA – Anadolu ‘90
Wissel – SV Orderbos
23.03 Beatrix – Terwolde
Emst – Sportclub Klarenbeek
SV Orderbos – WWNA
30.03 WWNA – Sportclub Klarenbeek
06.04 Sportclub Klarenbeek – V en L
Cupa – Beatrix
Anadolu ’90 – SV Orderbos
WWNA – Edesche Boys
13.04 Beatrix – Sportclub Klarenbeek
Emst – WWNA
Wilp – SV Orderbos
27.04 Sportclub Klarenbeek – Terwolde
SV Orderbos – Edesche Boys
WWNA – V en L
Wissel – Beatrix
04.05 Emst – SV Orderbos
Cupa – Sportclub Klarenbeek
Beatrix – WWNA

Reacties