Programma standaardelftallen Apeldoornse voetbalclubs Klik HIER

Wegwijzer door het voetbalseizoen 2014-2015

Voetbalwedstrijden 2014-2015

Wegwijzer door het voetbalseizoen 2014-2015.  Na een aanloopfase met oefenduels en bekerwedstrijden gaat de bal weer rollen in competitieverband. Alle clubs uit de gemeente Apeldoorn staan vol verwachting aan de aftrap van het seizoen 2014-2015. Bij spelers, begeleiders en supporters van de verschillende clubs kriebelt het als vanouds. Zij zijn er klaar voor. U ook? Wilt u weten wanneer, waar en tegen wie het eerste elftal van uw favoriete club moet spelen? Apeldoorn.nieuws.nl heeft de competitieduels van alle standaardteams voor u op een rijtje gezet.

SEPTEMBER

Voor uitslagen en standen klik op het logo van uw club

agovv Uitslagen en StandenPB Uitslagen en StandenRoburEtVelocitas Uitslagen en StandenColumbia Uitslagen en StandenWSV1 Uitslagen en StandenBeekbergen Uitslagen en StandenAlbatross Uitslagen en Standenzvv56 Uitslagen en StandenVictoriaBoys Uitslagen en Standengroenwit62 Uitslagen en StandenTKA1 Uitslagen en StandenAlexandria Uitslagen en StandenApeldoornseBoys Uitslagen en StandenBeatrix Uitslagen en StandenOrderbos Uitslagen en Standen

Za 13 HC Drachtster Boys – CSV Apeldoorn
3B Prins Bernhard – AGOVV
Zwart Wit ’63 – Sportclub Teuge

Zo 14 2J Voorwaarts T – WSV
3B Robur et Velocitas – Markelo
Vaassen – Beekbergen
Columbia – Albatross
ZVV ’56 – Sallandia
4G Groen Wit ’62 – KCVO
Sportclub Brummen – WWNA
Eerbeekse Boys – Loenermark
SC Klarenbeek – Apeldoornse Boys
Victoria Boys – SV Basteom
FC Jeugd – Alexandria
5G FC Zutphen – Orderbos
TKA – Klein Dochteren
Beatrix – SC EDS

Za 20 HC CSV Apeldoorn – Flevo Boys
3B AGOVV – Stroe
Sportclub Teuge – EFC ‘58
Vierhouten ’82 – Prins Bernhard

Zo 21 2J Achilles ’12 – WSV
3B Beekbergen – Heerde
Activia – Columbia
Epe – Robur et Velocitas
Albatross – ZVV ‘56
4G WWNA – Victoria Boys
Apeldoornse Boys – Groen Wit ‘62
SV Basteom – Alexandria
KCVO – SC Klarenbeek
Loenermark – FC Jeugd
5G Socii – Beatrix
Orderbos – SDZZ
Anadolu ’90 – TKA

Za 27 HC Staphorst – CSV Apeldoorn
3B EZC ’84 – AGOVV
Prins Bernhard – Sportclub Teuge

Zo 28 2J WSV – SDC ‘12
3B Robur et Velocitas – Beekbergen
Columbia – Turkse Kracht
Heerde – Albatross
ZVV ’56 – Epe
4G Groen Wit ’62 – WWNA
SC Klarenbeek – SV Basteom
Victoria Boys – Loenermark
FC Jeugd – Apeldoornse Boys
Alexandria – KCVO
5G Dierensche Boys – Orderbos
Beatrix – Anadolu ‘90
TKA – De Hoven

OKTOBER
Za 04 HC CSV Apeldoorn – WHC
3B AGOVV – EFC ‘58
Hulshorst – Prins Bernhard
Sportclub Teuge – VSCO ‘61

Zo 05 2J KOSC – WSV
3B Beekbergen – ZVV ‘56
Turkse Kracht – Robur et Velocitas
Colmschate ’33 – Columbia
Albatross – Markelo
4G WWNA – FC Jeugd
Be Quick Zutphen – Victoria Boys
Apeldoornse Boys – Alexandria
Fortissimo – Groen wit ‘62
Sportclub Brummen – SC Klarenbeek
Loenermark – KCVO
5G Socii – TKA
FC Zutphen – Beatrix
Orderbos – SC Doesburg

Za 11 HC Excelsior ’31 – CSV Apeldoorn
3B Vierhouten ’82 – AGOVV
Prins Bernhard – Oene
EZC ’84 – Sportclub Teuge

Zo 12 2J WSV – Tubantia
3B Robur et Velocitas – Activia
Columbia – Beekbergen
ZVV ’56 – Colmschate ‘33
Sallandia – Albatross
4G Groen Wit ’62 – Be Quick Zutphen
Eerbeekse Boys – WWNA
SC Klarenbeek – Fortissimo
Victoria Boys – Sportclub Brummen
KCVO – Apeldoornse Boys
Alexandria – Loenermark
5G Voorst – Orderbos
Beatrix – SDZZ
TKA – SC EDS

Za 18 inhaal/beker
Zo 19 inhaal/beker

Za 25 HC CSV Apeldoorn – Harkemase Boys
3B Sportclub Teuge – AGOVV
‘t Harde – Prins Bernhard

Zo 26 2J Suryoye-Mediteraneo – WSV
3B Beekbergen – Markelo
Activia – ZVV ‘56
Vaassen – Robur et Velocitas
Heerde – Columbia
Albatross – Heeten
4G WWNA – KCVO
Fortissimo – Alexandria
Sportclub Brummen – Groen Wit ‘62
Victoria Boys – Eerbeekse Boys
SV Basteom – Apeldoornse Boys
Loenermark – SC Klarenbeek
5G FC Zutphen – TKA
Orderbos – Klein Dochteren
Beatrix – Dierensche Boys

NOVEMBER
Za 01 HC ACV – CSV Apeldoorn
3B AGOVV – ’t Harde
Prins Bernhard – DSV ‘61
Vierhouten ’82 – Sportclub Teuge

Zo 02 2J WSV – Wijhe ‘92
3B Epe – Albatross
Robur et Velocitas – Heerde
Columbia – Vaassen
ZVV ’56 – Turkse Kracht
Sallandia – Beekbergen
4G Apeldoornse Boys – Loenermark
Groen Wit ’62 – Victoria Boys
SC Klarenbeek – Be Quick Zutphen
Alexandria – WWNA
5G SC Doesburg – Beatrix
TKA – Orderbos

Za 08 HC CSV Apeldoorn – Urk
3B Hulshorst – AGOVV
VVOP – Prins Bernhard
Sportclub Teuge – ‘t Harde

Zo 09 2J Lemelerveld – WSV
3B Beekbergen – Heeten
Columbia – Robur et Velocitas
Heerde – ZVV ‘56
Colmschate ’33 – Albatross
4G WWNA – SC Klarenbeek
Be Quick Zutphen – Alexandria
Sportclub Brummen – Apeldoornse Boys
Eerbeekse Boys – Groen Wit ‘62
Victoria Boys – FC Jeugd
SV Basteom – Loenermark
5G Orderbos – SHE
Beatrix – TKA

Za 15 inhaal/beker
Zo 16 inhaal/beker

Za 22 HC WVF – CSV Apeldoorn
3B AGOVV – VVOP
Prins Bernhard – Zwart Wit ‘63
Sportclub Teuge – Oene

Zo 23 2J WSV – Stevo
3B Epe – Beekbergen
ZVV ’56 – Columbia
Albatross – Vaassen
Sallandia – Robur et Velocitas
4G Apeldoornse Boys – WWNA
SC Klarenbeek – Victoria Boys
Loenermark – Sportclub Brummen
Alexandria – Groen Wit ‘62
5G Voorst – Beatrix
SC EDS – Orderbos
TKA – Dierensche Boys

Za 29 HC CSV Apeldoorn – VVOG
3B Oene – AGOVV
DSV ’61 – Sportclub Teuge
VSCO ’61 – Prins Bernhard

Zo 30 2J Helios Deventer – WSV
3B Beekbergen – Albatross
Robur et Velocitas – ZVV ‘56
Columbia – Heeten
4G WWNA – Loenermark
Groen Wit ’62 – FC Jeugd
Fortissimo – Apeldoornse Boys
Sportclub Brummen – Alexandria
Eerbeekse Boys – SC Klarenbeek
Victoria Boys – KCVO
5G SC Doesburg – TKA
Orderbos – De Hoven
Beatrix – SHE

DECEMBER
Za 06 HC AZSV – CSV Apeldoorn
3B AGOVV – DSV ‘61
Prins Bernhard – Stroe
Sportclub Teuge – VVOP

Zo 07 2J WSV – Overwetering
3B Heeten – Robur et Velocitas
Colmschate ’33 – Beekbergen
ZVV ’56 – Vaassen
Markelo – Columbia
Albatross – Turkse Kracht
4G Apeldoornse Boys – Be Quick Zutphen
SC Klarenbeek – Groen Wit ‘62
SV Basteom – WWNA
Loenermark – Fortissimo
Alexandria – Victoria Boys
5G TKA – SDZZ
Anadolu ’90 – Orderbos
Klein Dochteren – Beatrix

Za 13 HC SVZW – CSV Apeldoorn
3B Zwart Wit ’63 – AGOVV
Stroe – Sportclub Teuge
EZC ’84 – Prins Bernhard

Zo 14 2J PH Almelo – WSV
3B Beekbergen – Turkse Kracht
Activia – Albatross
Robur et Velocitas – Colmschate ‘33
Columbia – Sallandia
ZVV ’56 – Heeten
4G WWNA – Fortissimo
Be Quick Zutphen – Loenermark
Groen Wit ’62 – SV Basteom
Eerbeekse Boys – Alexandria
Victoria Boys – Apeldoornse Boys
FC Jeugd – SC Klarenbeek
5G Socii – Orderbos
Beatrix – De Hoven
TKA – Voorst

Za 20 inhaal/beker
Zo 21 inhaal/beker

Voor uitslagen en standen klik op het logo van uw club

agovv Uitslagen en StandenPB Uitslagen en StandenRoburEtVelocitas Uitslagen en StandenColumbia Uitslagen en StandenWSV1 Uitslagen en StandenBeekbergen Uitslagen en StandenAlbatross Uitslagen en Standenzvv56 Uitslagen en StandenVictoriaBoys Uitslagen en Standengroenwit62 Uitslagen en StandenTKA1 Uitslagen en StandenAlexandria Uitslagen en StandenApeldoornseBoys Uitslagen en StandenBeatrix Uitslagen en StandenOrderbos Uitslagen en Standen