Actueel nieuws over Regiotaxi Gelderland

Actueel nieuws over Regiotaxi Gelderland

Brummen – De provincie Gelderland, verantwoordelijk voor het vervoer dat wordt aangeboden door Regiotaxi Gelderland, is druk bezig met het regelen van vervangend vervoer. Dit is nodig omdat de huidige vervoerder Willemsen de Koning ondanks een rechtelijke uitspraak, niet het vervoer van Regiotaxi Gelderland uitvoert. De provincie heeft voor inwoners in onze gemeente kunnen regelen dat Connexxion op dit moment het vervoer verzorgt in dringende situaties. Het gaat hierbij om situaties waarbij sprake is van rolstoelafhankelijkheid, blindheid en vervoer naar en van ziekenhuis.

 

De bedoeling is dat vanaf komende week het vervoer structureel wordt opgepakt door Connexxion. Dit bedrijf is op basis van de aanbesteding ook de vervoerder die naar verwachting vanaf 1 juli 2015 het vervoer op zich zou gaan nemen. Advies aan mensen die met de Regiotaxi Gelderland reizen om (vanaf maandag) via het bekende callcenter het vervoer te reserveren. Overigens zijn er in de gemeente Brummen ook andere vervoersmogelijkheden die eventueel voor inwoners in de huidige situatie een oplossing kunnen bieden. Denk hierbij aan de drie buurtbuslijnen die rijden door onze gemeente. Maar ook aan het vervoer dat via de Stichting Vrijwillige Hulpdienst Handsaam Brummen-Eerbeek wordt geleverd. Regiotaxi Gelderland Voor informatie over de laatste stand van zaken kunnen reizigers terecht op de website: www.regiotaxigelderland.nl.

Reacties