Het volledige competitieprogramma van de drie Apeldoornse eredivisionisten in het seizoen 2015-2016

De volleyballers van Coolen Alterno beginnen hun eredivisie-avontuur met een thuiswedstrijd. Op zaterdag 17 oktober luistert Rivo Rijssen het eredivisiedebuut van de Apeldoorners op met hun aanwezigheid in de Alternohal. Zaterdag 28 november mag volleybalminnend Apeldoorn zich aan de Walewijngaarde opmaken voor de allereerste derby tussen Coolen Alterno en Draisma Dynamo op het hoogste niveau. De return in Omnisport staat gepland 14 februari.

Het volledige competitieprogramma van de drie Apeldoornse eredivisionisten in het seizoen 2015-2016 ziet er als volgt uit:

Eredivisie mannen:
Draisma Dynamo
17.10 ARBO Rotterdam/Fusion – Draisma Dynamo
21.10 Draisma Dynamo – Abiant Lycurgus
24.10 TT Papendal – Draisma Dynamo
28.10 Draisma Dynamo – Inter Rijswijk
31.10 Draisma Dynamo – Skylift SSS
07.11 Landstede Volleybal – Draisma Dynamo
14.11 Draisma Dynamo – Rivo Rijssen
21.11 Kootfin Taurus – Draisma Dynamo
25.11 Draisma Dynamo – Prins/VCV
28.11 Coolen Alterno – Draisma Dynamo
05.12 Draisma Dynamo – Orion
09.12 Abiant Lycurgus – Draisma Dynamo
12.12 Draisma Dynamo – TT Papendal
19.12 Inter Rijswijk – Draisma Dynamo
09.01 Skylift SSS – Draisma Dynamo
16.01 Draisma Dynamo – Landstede Volleybal
23.01 Rivo Rijssen – Draisma Dynamo
30.01 Draisma Dynamo – Kootfin Taurus
06.02 Prins/VCV – Draisma Dynamo
14.02 Draisma Dynamo – Coolen Alterno
27.02 Orion – Draisma Dynamo
05.03 Draisma Dynamo – ARBO Rotterdam/Fusion

Coolen Alterno
17.10 Coolen Alterno – Rivo Rijssen
21.10 Kootfin Taurus – Coolen Alterno
24.10 Coolen Alterno – Prins/VCV
28.10 Skylift SSS – Coolen Alterno
31.10 Orion – Coolen Alterno
07.11 Coolen Alterno – ARBO Rotterdam/Fusion
14.11 Abiant Lycurgus – Coolen Alterno
21.11 Coolen Alterno – TT Papendal
25.11 Inter Rijswijk – Coolen Alterno
28.11 Coolen Alterno – Draisma Dynamo
05.12 Landstede Volleybal – Coolen Alterno
09.12 Coolen Alterno – Kootfin Taurus
12.12 Prins/VCV – Coolen Alterno
19.12 Coolen Alterno – Skylift SSS
09.01 Coolen Alterno – Orion
16.01 ARBO Rotterdam/Fusion – Coolen Alterno
23.01 Coolen Alterno – Abiant Lycurgus
30.01 TT Papendal – Coolen Alterno
06.02 Coolen Alterno – Inter Rijswijk
14.02 Draisma Dynamo – Coolen Alterno
27.02 Coolen Alterno – Landstede Volleybal
05.03 Rivo Rijssen – Coolen Alterno

Eredivisie vrouwen:
Coolen Alterno
17.10 Coolen Alterno – Eurosped TVT
24.10 Regio Zwolle Volleybal – Coolen Alterno
31.10 Coolen Alterno – Sliedrecht Sport
04.11 VC Sneek – Coolen Alterno
07.11 Coolen Alterno – Springendal Set Up ‘65
14.11 Coolen Alterno – Peelpush
18.11 Oskam Taurus – Coolen Alterno
21.11 Coolen Alterno – TT Papendal
28.11 Donitas – Coolen Alterno
05.12 Coolen Alterno – Regio Zwolle Volleybal
12.12 Sliedrecht Sport – Coolen Alterno
19.12 Coolen Alterno – VC Sneek
09.01 Springendal Set Up ’65 – Coolen Alterno
17.01 Peelpush – Coolen Alterno
23.01 Coolen Alterno – Oskam Taurus
30.01 TT Papendal – Coolen Alterno
06.02 Coolen Alterno – Donitas
14.02 Eurosped TVT – Coolen Alterno

Reacties