Frisse middag en natte nacht op komst in Apeldoorn

27 mrt , 13:51Nieuws
regen pixabay
pixabay
Het weerbericht voor Apeldoorn laat een rustige middag zien met frisse temperaturen. In de avond verandert het beeld en neemt de kans op regen toe. Vooral in de nacht krijgen inwoners te maken met buien en motregen.

Weerbericht Apeldoorn laat rustige middag zien

Het weerbericht voor Apeldoorn begint vandaag vrij stabiel. In de middag blijft het grotendeels droog. Temperaturen liggen rond de 9 tot 10 graden. De wind is zwak tot matig. Daardoor voelt het buiten fris maar niet koud. Voor een wandeling of korte activiteit buiten is het prima weer. In de loop van de middag blijft het beeld hetzelfde. Het blijft droog en bewolkt. De temperatuur zakt langzaam richting de avond. Rond 18.00 uur ligt de temperatuur rond de 8 graden. Later op de avond daalt deze verder naar ongeveer 6 graden.

Avond en nacht brengen regen naar de regio

In de avond verandert het weerbericht duidelijk. Rond 23.00 uur ontstaat motregen. Kort daarna volgen buien. In de nacht blijft het nat. Tussen middernacht en de vroege ochtend trekken meerdere buien over de regio. De temperatuur blijft rond de 5 tot 6 graden. De regen kan plaatselijk wat langer aanhouden. Daardoor worden wegen nat en soms glad. Vooral in de vroege ochtend is dat iets om rekening mee te houden. De wind blijft beperkt. Daardoor voelt het niet extreem koud, maar wel kil door de regen.

Ochtend start wisselvallig in Apeldoorn

De nieuwe dag begint met wisselvallig weer. In de ochtend zijn er buien en motregen. Het weerbericht laat zien dat het niet direct droog wordt. Vanaf 06.00 uur blijft het eerst droog. Later in de ochtend neemt de kans op buien weer toe. Rond 09.00 uur trekken nieuwe buien over Apeldoorn. De temperatuur loopt langzaam op naar ongeveer 9 graden rond het middaguur. Toch blijft het weer onrustig. Wie naar buiten gaat doet er goed aan rekening te houden met regen. Een jas of paraplu is geen overbodige luxe. Het weerbeeld laat zien dat het voorjaar nog wisselvallig kan zijn. Droge momenten worden afgewisseld met regen. Daardoor blijft het weer in beweging.
regen pixabay

Meer nieuws

Voor meer nieuws kunt u Apeldoorn Nieuws toevoegen op uw social media kanalen. Ook kunt u lid worden van onze nieuwsbrief. En kunt u ons via push-meldingen op uw beeldscherm krijgen. Ook voor regionaal nieuws kunt u terecht bij de buren. Harderwijk Nieuws en Nunspeet Nieuws en Ermelo Nieuws. Adverteren kan natuurlijk ook! Adverteren op nieuwspagina op Facebook met meer dan 8500 volgers? Mail dan naar [email protected] of bel naar 06–36454332. Heb je nieuws? Mail dan naar [email protected]. Je kunt de redactie bereiken via deze mail of bel naar 06-42022831.
loading

Loading articles...

Loading