Ontwikkelen055 houdt inschrijfdag voor Apeldoornse professionals

21 okt , 8:01 • Zakelijk
Notities maken tijdens een bijeenkomst
Foto: Renée Krijgsman Fotografie / Ontwikkelen055
APELDOORN – Coaches, trainers, adviseurs en opleiders uit de gemeente Apeldoorn kunnen dinsdag 27 oktober terecht bij een inschrijfdag van Ontwikkelen055. Het lokale platform helpt professionals zich te presenteren aan inwoners, bedrijven en organisaties. Tijdens de bijeenkomst kunnen deelnemers ondersteuning krijgen bij hun profieltekst en een foto laten maken.
Door Tygo M. de Malen

Ontwikkelen055 wil lokaal talent zichtbaar maken

Wie een training, advies of begeleiding zoekt, komt niet altijd uit bij iemand uit de eigen gemeente. Volgens initiatiefnemer Karin Beumer is lokaal meer deskundigheid beschikbaar dan veel mensen weten.
Met Ontwikkelen055 wil zij die professionals beter vindbaar maken. Op het digitale platform kunnen inwoners, teams en organisaties zoeken naar ondersteuning bij een ontwikkelvraag.
Het gaat daarbij om een brede groep aanbieders. Naast coaches en opleiders noemt Beumer onder meer marketing- en communicatieprofessionals, ICT-bedrijven, financieel adviseurs en loopbaancoaches.
Volgens het persbericht hebben de eerste veertig professionals zich inmiddels aangemeld. De inschrijfdag moet het voor andere lokale aanbieders gemakkelijker maken om ook een profiel aan te maken.

Hulp bij tekst, foto en zichtbaarheid

Tijdens de inschrijfdag van Ontwikkelen055 werkt een tekstschrijver samen met deelnemers aan een persoonlijke profieltekst. Ook kunnen zij op de foto.
Daarmee richt de bijeenkomst zich op een praktische vraag: hoe maak je duidelijk wat je doet en voor wie jouw expertise geschikt is?
LinkedIn-expert Jorrit Drieën­huizen verzorgt daarnaast een presentatie over zichtbaarheid en profilering. Die presentatie wordt tweemaal gegeven, om 11.00 en om 17.00 uur.
Voor professionals die hun aanbod wel kennen, maar het lastig vinden dat helder te beschrijven, kan de combinatie van tekst en beeld een bruikbaar startpunt zijn.

Lokaal zakendoen als uitgangspunt

Beumer kwam op het idee nadat zij voor een workshop buiten Apeldoorn terechtkwam, terwijl achteraf ook dichtbij een passende aanbieder bleek te zitten.
Ontwikkelen055 moet zulke lokale verbindingen gemakkelijker maken. Het platform is bedoeld om kennis uit de gemeente overzichtelijk bij elkaar te brengen en onderling zakendoen te stimuleren.
De inschrijfdag is op dinsdag 27 oktober bij Karin Verbindt in NRD 350, Kanaal Noord 350 in Apeldoorn. Er zijn twee tijdsblokken: van 10.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 18.00 uur.
Aanmelden vooraf is gewenst. Belangstellenden kunnen daarvoor mailen naar [email protected] en aangeven dat zij willen deelnemen aan de inschrijfdag.

Veelgestelde vraag over Ontwikkelen055

Voor wie is de inschrijfdag bedoeld?
Voor coaches, trainers, adviseurs, opleiders en andere professionals uit de gemeente Apeldoorn die mensen, teams of organisaties helpen bij ontwikkeling.

Meer nieuws

Volg Apeldoorn Nieuws voor het laatste nieuws uit de stad en de dorpen. Meld je op onze site aan voor de nieuwsbrief en zet pushmeldingen aan om op de hoogte te blijven. Lees ook het nieuws uit Harderwijk, Nunspeet en Ermelo. Adverteren op onze website of Facebookpagina? Mail [email protected] of bel 06-36454332. Heb je nieuws, een tip of een mooie foto? Mail [email protected] of bel de redactie via 06-42022831. Bron: persbericht Ontwikkelen055 van 19 oktober 2026.
loading

Loading articles...

Loading