Wegwijzer door het voetbalseizoen 2014-2015
Voetbalwedstrijden 2014-2015
Wegwijzer door het voetbalseizoen 2014-2015. Na een aanloopfase met oefenduels en bekerwedstrijden gaat de bal weer rollen in competitieverband. Alle clubs uit de gemeente Apeldoorn staan vol verwachting aan de aftrap van het seizoen 2014-2015. Bij spelers, begeleiders en supporters van de verschillende clubs kriebelt het als vanouds. Zij zijn er klaar voor. U ook? Wilt u weten wanneer, waar en tegen wie het eerste elftal van uw favoriete club moet spelen? Apeldoorn.nieuws.nl heeft de competitieduels van alle standaardteams voor u op een rijtje gezet.
SEPTEMBER
Voor uitslagen en standen klik op het logo van uw club
Za 13 HC Drachtster Boys – CSV Apeldoorn
3B Prins Bernhard – AGOVV
Zwart Wit ’63 – Sportclub Teuge
Zo 14 2J Voorwaarts T – WSV
3B Robur et Velocitas – Markelo
Vaassen – Beekbergen
Columbia – Albatross
ZVV ’56 – Sallandia
4G Groen Wit ’62 – KCVO
Sportclub Brummen – WWNA
Eerbeekse Boys – Loenermark
SC Klarenbeek – Apeldoornse Boys
Victoria Boys – SV Basteom
FC Jeugd – Alexandria
5G FC Zutphen – Orderbos
TKA – Klein Dochteren
Beatrix – SC EDS
Za 20 HC CSV Apeldoorn – Flevo Boys
3B AGOVV – Stroe
Sportclub Teuge – EFC ‘58
Vierhouten ’82 – Prins Bernhard
Zo 21 2J Achilles ’12 – WSV
3B Beekbergen – Heerde
Activia – Columbia
Epe – Robur et Velocitas
Albatross – ZVV ‘56
4G WWNA – Victoria Boys
Apeldoornse Boys – Groen Wit ‘62
SV Basteom – Alexandria
KCVO – SC Klarenbeek
Loenermark – FC Jeugd
5G Socii – Beatrix
Orderbos – SDZZ
Anadolu ’90 – TKA
Za 27 HC Staphorst – CSV Apeldoorn
3B EZC ’84 – AGOVV
Prins Bernhard – Sportclub Teuge
Zo 28 2J WSV – SDC ‘12
3B Robur et Velocitas – Beekbergen
Columbia – Turkse Kracht
Heerde – Albatross
ZVV ’56 – Epe
4G Groen Wit ’62 – WWNA
SC Klarenbeek – SV Basteom
Victoria Boys – Loenermark
FC Jeugd – Apeldoornse Boys
Alexandria – KCVO
5G Dierensche Boys – Orderbos
Beatrix – Anadolu ‘90
TKA – De Hoven
OKTOBER
Za 04 HC CSV Apeldoorn – WHC
3B AGOVV – EFC ‘58
Hulshorst – Prins Bernhard
Sportclub Teuge – VSCO ‘61
Zo 05 2J KOSC – WSV
3B Beekbergen – ZVV ‘56
Turkse Kracht – Robur et Velocitas
Colmschate ’33 – Columbia
Albatross – Markelo
4G WWNA – FC Jeugd
Be Quick Zutphen – Victoria Boys
Apeldoornse Boys – Alexandria
Fortissimo – Groen wit ‘62
Sportclub Brummen – SC Klarenbeek
Loenermark – KCVO
5G Socii – TKA
FC Zutphen – Beatrix
Orderbos – SC Doesburg
Za 11 HC Excelsior ’31 – CSV Apeldoorn
3B Vierhouten ’82 – AGOVV
Prins Bernhard – Oene
EZC ’84 – Sportclub Teuge
Zo 12 2J WSV – Tubantia
3B Robur et Velocitas – Activia
Columbia – Beekbergen
ZVV ’56 – Colmschate ‘33
Sallandia – Albatross
4G Groen Wit ’62 – Be Quick Zutphen
Eerbeekse Boys – WWNA
SC Klarenbeek – Fortissimo
Victoria Boys – Sportclub Brummen
KCVO – Apeldoornse Boys
Alexandria – Loenermark
5G Voorst – Orderbos
Beatrix – SDZZ
TKA – SC EDS
Za 18 inhaal/beker
Zo 19 inhaal/beker
Za 25 HC CSV Apeldoorn – Harkemase Boys
3B Sportclub Teuge – AGOVV
‘t Harde – Prins Bernhard
Zo 26 2J Suryoye-Mediteraneo – WSV
3B Beekbergen – Markelo
Activia – ZVV ‘56
Vaassen – Robur et Velocitas
Heerde – Columbia
Albatross – Heeten
4G WWNA – KCVO
Fortissimo – Alexandria
Sportclub Brummen – Groen Wit ‘62
Victoria Boys – Eerbeekse Boys
SV Basteom – Apeldoornse Boys
Loenermark – SC Klarenbeek
5G FC Zutphen – TKA
Orderbos – Klein Dochteren
Beatrix – Dierensche Boys
NOVEMBER
Za 01 HC ACV – CSV Apeldoorn
3B AGOVV – ’t Harde
Prins Bernhard – DSV ‘61
Vierhouten ’82 – Sportclub Teuge
Zo 02 2J WSV – Wijhe ‘92
3B Epe – Albatross
Robur et Velocitas – Heerde
Columbia – Vaassen
ZVV ’56 – Turkse Kracht
Sallandia – Beekbergen
4G Apeldoornse Boys – Loenermark
Groen Wit ’62 – Victoria Boys
SC Klarenbeek – Be Quick Zutphen
Alexandria – WWNA
5G SC Doesburg – Beatrix
TKA – Orderbos
Za 08 HC CSV Apeldoorn – Urk
3B Hulshorst – AGOVV
VVOP – Prins Bernhard
Sportclub Teuge – ‘t Harde
Zo 09 2J Lemelerveld – WSV
3B Beekbergen – Heeten
Columbia – Robur et Velocitas
Heerde – ZVV ‘56
Colmschate ’33 – Albatross
4G WWNA – SC Klarenbeek
Be Quick Zutphen – Alexandria
Sportclub Brummen – Apeldoornse Boys
Eerbeekse Boys – Groen Wit ‘62
Victoria Boys – FC Jeugd
SV Basteom – Loenermark
5G Orderbos – SHE
Beatrix – TKA
Za 15 inhaal/beker
Zo 16 inhaal/beker
Za 22 HC WVF – CSV Apeldoorn
3B AGOVV – VVOP
Prins Bernhard – Zwart Wit ‘63
Sportclub Teuge – Oene
Zo 23 2J WSV – Stevo
3B Epe – Beekbergen
ZVV ’56 – Columbia
Albatross – Vaassen
Sallandia – Robur et Velocitas
4G Apeldoornse Boys – WWNA
SC Klarenbeek – Victoria Boys
Loenermark – Sportclub Brummen
Alexandria – Groen Wit ‘62
5G Voorst – Beatrix
SC EDS – Orderbos
TKA – Dierensche Boys
Za 29 HC CSV Apeldoorn – VVOG
3B Oene – AGOVV
DSV ’61 – Sportclub Teuge
VSCO ’61 – Prins Bernhard
Zo 30 2J Helios Deventer – WSV
3B Beekbergen – Albatross
Robur et Velocitas – ZVV ‘56
Columbia – Heeten
4G WWNA – Loenermark
Groen Wit ’62 – FC Jeugd
Fortissimo – Apeldoornse Boys
Sportclub Brummen – Alexandria
Eerbeekse Boys – SC Klarenbeek
Victoria Boys – KCVO
5G SC Doesburg – TKA
Orderbos – De Hoven
Beatrix – SHE
DECEMBER
Za 06 HC AZSV – CSV Apeldoorn
3B AGOVV – DSV ‘61
Prins Bernhard – Stroe
Sportclub Teuge – VVOP
Zo 07 2J WSV – Overwetering
3B Heeten – Robur et Velocitas
Colmschate ’33 – Beekbergen
ZVV ’56 – Vaassen
Markelo – Columbia
Albatross – Turkse Kracht
4G Apeldoornse Boys – Be Quick Zutphen
SC Klarenbeek – Groen Wit ‘62
SV Basteom – WWNA
Loenermark – Fortissimo
Alexandria – Victoria Boys
5G TKA – SDZZ
Anadolu ’90 – Orderbos
Klein Dochteren – Beatrix
Za 13 HC SVZW – CSV Apeldoorn
3B Zwart Wit ’63 – AGOVV
Stroe – Sportclub Teuge
EZC ’84 – Prins Bernhard
Zo 14 2J PH Almelo – WSV
3B Beekbergen – Turkse Kracht
Activia – Albatross
Robur et Velocitas – Colmschate ‘33
Columbia – Sallandia
ZVV ’56 – Heeten
4G WWNA – Fortissimo
Be Quick Zutphen – Loenermark
Groen Wit ’62 – SV Basteom
Eerbeekse Boys – Alexandria
Victoria Boys – Apeldoornse Boys
FC Jeugd – SC Klarenbeek
5G Socii – Orderbos
Beatrix – De Hoven
TKA – Voorst
Za 20 inhaal/beker
Zo 21 inhaal/beker
Voor uitslagen en standen klik op het logo van uw club