Basisschoolplekken te weinig in Ugchelen

Foto: Pixabay

Het laatste half jaar is duidelijk geworden dat we in Ugchelen problemen hebben met het plaatsen van kinderen op basisscholen in ons dorp.

Niet fijn

Dit is een ongewenste situatie. Na de oproep van de Dorpsraad aan ouders met dit probleem om zich te melden werd door meerdere ouders gereageerd: binnen een week ging het al om 20 kinderen. De Dorpsraad vermoedt echter dat het in werkelijkheid om meer kinderen gaat.

Groter probleem

De Dorpsraad denkt dat het probleem de komende jaren nog groter zal worden. Er vestigen zich steeds meer jonge gezinnen in ons dorp. Het lijkt goed om een bijeenkomst te organiseren voor ouders die dit aangaat. U bent van harte welkom op dinsdag 3 september om 19.30 uur in Ugchelens Belang.

Gesprek met de wethouder

We kunnen dan de stand van zaken doornemen en met elkaar van gedachten wisselen. Wellicht worden er nog argumenten aangedragen die de Dorpsraad mee kan nemen naar het gesprek met wethouder Stukker op 5 september.